GSM telemetrie

Inovativní řešení v oblasti telemetrických systémů
485COM je komunikátor určený pro bezdrátový přenos dat z elektronických měřidel prostřednictvím GSM sítě.

GSM komunikátor 485COM

Měříte a chcete mít neustále přehled o naměřených veličinách?

S naším univerzálním GSM komunikátorem 485COM máte možnost velmi variabilně a levně přenášet naměřená data do centrálního místa k finálnímu zpracování.

více

SOLARCOM je speciální telemetrická jednotka vybavená solárním nabíjením, určená pro použití v extrémních podmínkách bez možnosti napájení.

GSM telemetrický systém SOLARCOM

Potřebujete měřit v extrémních podmínkách?

Nabízíme speciální bezúdržbovou telemetrickou jednotku SOLARCOM, která díky své konstrukci umožňuje instalaci v extrémních podmínkách bez možnosti napájení.

více

SOLARCOM je speciální telemetrická jednotka vybavená solárním nabíjením, určená pro použití v extrémních podmínkách bez možnosti napájení.
S0COM je řešení automatizovaných dálkových odečtů určené pro sběr dat z různých druhů elektronických měřidel, komunikujících prostřednictvím sériového (RS485, RS232) nebo impulzního rozhraní (S0).

AMR systém S0COM

Řešíte atypické požadavky ohledně měření a přenosu dat?

Námi vyráběný specializovaný AMR systém S0COM umožňuje velmi flexibilně reagovat i na ty nejnáročnější zákaznické požadavky.

více

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>